Stajnia Anka

W naszej stadninie znajduje się 30 koni rasy małopolskiej, wielkopolskiej, półkrwi arabskiej oraz odpowiednich dla dzieci koników polskich i kuców. Wszystkie konie od lat pracują w rekreacji, są spokojne i przyjazne.

Prowadzimy naukę jazdy konnej, treningi na padoku, organizujemy wyjazdy w teren oraz zajęcia z hipoterapii i przejażdżki ekskluzywną bryczką. Wielką popularnością cieszą się wyjazdy nad morze na czas wschodu lub zachodu słońca.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów, w przyjaznej i wesołej atmosferze. Zarówno początkujący adepci jazdy konnej jak i doświadczeni entuzjaści tego wspaniałego sportu znajdą tu coś dla siebie.

SZKÓŁKA JEŹDZIECKA
Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w prowadzonych przez nas zajęciach z jazdy konnej w ramach tzw. Szkółki Jeździeckiej Stajni ANKA. Zajęcia te odbywają się zawsze w weekendy (dla gorliwych uczestników jest równiez mozliwość korzystania z dodatkowych jazd w tygodniu) i prowadzone są przez doświadczonych instruktorów.

Dla początkujących uczestnictwo w Szkółce zaczyna się od lekcji jazdy konnej na lonży, gdzie instrukor wyjaśnia podstawy, uczy prawidłowego dosiadu i pomaga oswoić się z koniem. Następnie naukę kontynuuje się na padoku w czasie zajęć grupowych pod stałą kontrolą i obserwacją instruktora. Wytchnieniem od nauki i rozrywką dla szkółkowiczów są zawsze grupowe wyjazdy w teren – na łąki, do pobliskiego lasu i na plażę. Uczestnicy podzieleni są na grupy w zależności od stopnia zaawansowania.

Koszt miesięcznego uczestnictwa w Szkółce Jeździeckiej to 100zł.
Cena ta zawiera 5h jazdy konnej dla zaawansowanych lub 5 nauk jazdy na lonży dla początkujących.
Dla osób, którym 5h w miesiącu nie wystarcza, by nacieszyć się urokami tego wspaniałego sportu, proponujemy wykupienie dodatkowych jazd w promocyjnej cenie 20zł/h.
Oferta skierowana jest tylko do członków Szkółki Jeździeckiej i warunkiem jest regularne uczestnictwo w prowadzonych zajęciach. Karnet ważny jest jeden miesiąc – po upływie tego czasu niewykorzystane jazdy przepadają!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w prowadzonej u nas Szkółce – o szczegółowe informacje najlepiej uzyskać bezpośrednio od instruktora p. Wojtka pod nr +48 509-560-088.

OBOZY JEŹDZIECKIE
W naszym ośrodku organizowane są wakacyjne obozy jeździeckie dla dzieci, młodzieży i studentów. Drobiazgową organizacją obozów zajmuje się rodzinna firma TROTTER.

Oprócz jazdy konnej i aktywnego uczestnictwa w życiu naszej stajni firma TROTTER przygotowuje dla obozowiczów wiele atrakcji dodatkowych.

Galeria