Program obozu dla dorosłych

W planach mamy:

  • jazdę konną zarówno w terenie (piękne iglaste lasy nadmorskie i oczywiście ustecka plaża) jak i na padoku;
  • przejażdżki bryczką po Ustce;
  • szkolenie z podstawowej opieki nad koniem oraz przyjacielską atmosferę wykładów nt. teorii jazdy konnej oraz wiedzy o koniach prowadzone przez autorkę bloga www.czubajka.pl;
  • ogniska i biesiady odpowiednio zakrapiane, jak przystało na pełnoletnich koniarzy;
  • chętnie też podzielimy się naszą wiedzą – z zakresu opieki weterynaryjnej, hodowli, ujeżdżenia, układania młodych koni pod siodło, przyuczania do pracy w zaprzęgu, pielęgnacji kopyt i wielu innych aspektów hippiki, z którymi mamy do czynienia już  ponad 20 lat;
  • jako pozytywnie zakręceni koniarze chętnie rozważymy Wasze propozycje spędzenia czasu wspólnie z nami i naszymi końmi. Zgrana grupa namówi nas na każde szaleństwo!

Hubertus w Stajni ANKA

Zapraszamy do naszej stajni na tradycyjną gonitwę Św. Huberta – święto jeźdźców i koni oraz okazję do spotkania się jeźdźców i wymienienia „końskich” opowieści przy wieczornej biesiadzie. Nie zabraknie oczywiście wspólnej zabawy w terenie (trasa naszego hubertusowego biegu prowadzi również morskim brzegiem) oraz zwyczajowego polowania na lisa – jeźdźca z przyczepioną do lewego ramienia lisią kitą. Po gonitwie czeka na nas tradycyjna biesiada przy ognisku, bigosie i ciepłych trunkach okraszona oczywiście serią opowieści o wrażeniach uczestników biegu. Zapraszamy na weekend 6-8 listopada 2015 roku. Bieg hubertusowy odbędzie się w dniu 7 listopada. Chętnie będziemy również gościć zapaleńców, którzy chcieliby przyjechać kilka dni wcześniej, by potrenować w terenie i na padoku przed wyzwaniami, jakie może nam zafundować szczwany lis.

Cena za weekend hubertusowy zawiera: zakwaterowanie i nocleg, wyżywienie ( kolacja w dniu przyjazdu, całodzienne wyżywienie w dniu hubertusowego biegu, śniadanie w dniu wyjazdu), uczestnictwo w konnym hubertusie, jazda konna w terenie dla osób chętnych w piątek i w niedzielę.

Cena za pobyt przed lub po weekendzie hubertusowym – do uzgodnienia.