Baza noclegowa

Uczestnikom proponowanych przez nas atrakcji zapewniamy zakwaterowanie w pensjonacie i stylowych domkach gościnnych na terenie gospodarstwa agroturystycznego ANKA. Zadbane i przepięknie położone zabudowania sąsiadują z rozległymi łąkami i pastwiskami ograniczonymi ścianą iglastego lasu. Ośrodek posiada własny bezpieczny parking dla gości, wydzielone zaciszne miejsce na ognisko i grillowanie, plac zabaw dla dzieci (również tych starszych – obozowicze po terenowych galopach często szaleją na naszych huśtawkach) oraz pole do gry w paintballa. Organizacją turystyki i letniego wypoczynku nasz ośrodek zajmuje się już ponad 15 lat. Na bazie zdobytego doświadczenia postanowiliśmy rozwinąć działalność turystyczną, co zaowocowało projektem TROTTER. Gwarantujemy wspaniały wypoczynek i liczne atrakcje.

Uczestnikom obozów konnych proponujemy nocleg w pięcioosobowych pokojach z łazienkami. Domki dla obozowiczów sąsiadują z naszą stajnią, zdarza się, że ciekawskie konie przychodzą z pastwiska i zaglądają na wewnętrzne patio odwiedzając jeźdźców i dopraszając się marchewek i innych smakołyków. Odpoczywający po trudach obozowego dnia jeźdźcy mogą też obserwować źrebięta pasące się na przylegającym do dziedzińca domków okólniku. Gdy konie co chwila nawołują się wesołym rżeniem, a brykające źrebaki ganiają wzdłuż ogrodzenia, nie sposób zapomnieć na jakim obozie się znajdujemy i co jest naszym głównym zajęciem w letnie dni!

Zarówno uczestnikom obozów konnych jak i innym gościom proponujemy całodzienne wyżywienie. Smaczną i domową kuchnię zapewnia nasza doświadczona mała gastronomia.

Na wypadek deszczowych dni i niesprzyjającej aury przygotowaliśmy dla obozowiczów świetlicę, w której organizujemy najróżniejsze gry i zabawy. Tradycyjnie już rozgrywamy quizy końskie sprawdzając hippiczną wiedzę uczestników obozów konnych. Śmiechu nigdy nie brakuje podczas takich rozgrywek! W świetlicy znajduje się również telewizor, komputer z dostępem do internetu, stół bilardowy i piłkarzyki.

Ciepłe letnie wieczory zazwyczaj spędzamy na biesiadach przy ognisku. Specjalnie przygotowane, zaciszne i osłonięte od wiatru miejsce z wygodnymi ławeczkami przyciąga nie tylko obozowiczów. Często gościmy na naszych ogniskach i innych gości pensjonatu zwabionych zapachem kiełbas, śmiechem i śpiewem. I tylko nasze konie prychają z niezadowoleniem w stajni, gdy śpiewy obozowiczów zakłócają im zasłużony nocny wypoczynek…

Galeria